BALIKÇI®
Plastik Sanayi

Kuruluşu 1991 yılında gerçekleşen Balıkçı® Plastik, deneyimi 1970’lı yıllara dayanan köklü bir firmadır. Kurucularının uzun yıllar üretim ve pazarlama alanlarında edindikleri tecrübe doğrultusunda müşterilerine, ilk günkü heyecanı ve disiplin anlayışıyla sektöründe, sistemine, personel kadrosuna ve makine parkuruna yaptığı yatırımlar ile faaliyetini sürdürmektedir.

Balıkçı ® Plastik, plastik ev ve mutfak eşyaları ile plastik aksesuarlı eşyaların üretimi konusunda; Plastik Firmaları esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş, bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir.

Balıkçı ® Plastik , üretim ve teslimat taahhütlerini zamanında yerine getirme konusundaki hassasiyeti ile yurtiçi ve yurtdışında haklı bir başarı elde etmiştir. Geniş ürün gamı, nitelikli uzman kadrosu, hızlı üretim ve hızlı hizmet konularında sektörün gelişimine sağladığı katkının da haklı gururunu yaşıyor.

Sağlam adımlarla ilerleyen ve ülkesine hizmet veren bir firma olarak yoluna devam etmektedir.Tüm faaliyetlerimizde, çevreye olan saygımızı, doğal kaynaklara verdiğimiz değeri ve gelecek nesillerin gereksinimlerini ön planda tutmak.

MISYONUMUZ

Müşteri beklentilerinin ilerisinde bir anlayışla, kullanım değeri yüksek ürünler tasarlayarak, iç ve dış müşterilerinin memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmak, tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve karşılamaktır.

VIZYONUMUZ

Temizlik ihtiyaçları ve mutfak grubuna yönelik estetik, yenilikçi, farklı ve kaliteli ürünler üreterek, akla ilk gelen dünya standartlarının üzerinde bir marka olmak.

Yönetimin Taahhüdü

Balıkçı ® Plastik vizyonuna ulaşmak, misyonunu gerçekleştirmek için stratejiler belirler, bu stratejilere ulaşmak için politika ve hedefleri oluşturur.